Ürün Detay

Akzer Kayısılı Çay Premıum

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : AD BITKIC-114
9,00 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


 

İÇİNDEKİLER : Rosmarinus officinalis(Biberiye yaprağı),Foencılum vulgare (Rezene) , Calluna vulgaris (Funda), Matricaria recutita (Papatya çiçek) ,Persea gratissima (Avakado yaprağı) ,Melissa officinalis (Oğul otu) ,Cassia acutifolia (Sinemaki yaprak) ,Camellıa sinensis (Yeşil çay) ,Ilex paraguensıs (Mate yaprağı) ,Rhamnus frangula  (Barut ağacı kabuğu), Thymus (Kekik) ,Urtıca sp (Isırgan yaprağı), Persıcum odor idem in natura (Doğada Özdeş Kayısı Aroması) ,(%0,5) Prunus Armenıaca (Kayısı parçacıkları) ,Cassia acutifolıa (Açlık otu).

KULLANIM ŞEKLİ:  Bir süzen poşeti fincanınıza koyup üzerine yeni kaynamış su ilave ederek, 3-5 dakika demleyiniz. Arzunuza göre tatlandırabilirsiniz.

MUHAFAZA  Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

EK BİLGİLER :

Menşe ülke: Türkiye, Made in Turkey , Geri Dönüşüm

Barkodu      : 8697755844908

İşletme Kayıt No:  TR-34- K-021529

Tesisimizde ISO 22000:2005 Gıda güvenliği sistemine uygun üretim yapılmaktadır.

GRAMAJ  1,5 gr x 20 süzen poşet = net 30 gr e

 

Önlemler ve Uyarılar: Sizin için önerilen bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye'de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler bedeninizi olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


Popüler Ürünler