Ürün Detay

Forlife Sarımsak Özlü Bitkisel Şampuan 400ML

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : AD FORLİFE-104
28,00 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


Sarımsak şampuanı içeriğinde yoğun olarak bulunan sarımsak eksraktı sayesinde dökülmeye neden olan süreci engelleyebilir. Saç köklerini uyararak saçlarınızın hızla uzamasını sağlayıp doğal hacim kazandırır. Her saç tipinde etkisini gösterecek şekilde hazırlanmış olup%100  kokusuzdur.

İÇİNDEKİLER :Deionize Water Sodium Laury Ether  Sulfare Disodium Laureth (3)  Sulfosuccinate Cocomidoproply Betain, Peg 7 Glyceryl  Cocoate Allium Sativum (Sarımsak) Exract Parfüme Panthenol (Provitamin B5), polyquaternium-10, DMDM Hydantoin (and) Methycloroisothiazolinone (and) Methylisathiazalinone.

Uyarı: Çocukların ve evcil hayvanların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

 TÜRK GIDA KODEKSİ’NE UYGUNDUR

MUHAFAZA  Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

EK BİLGİLER :

Menşe ülke: Türkiye, Made in Turkey , Geri Dönüşüm

Barkodu      : 8697755842072

İşletme Kayıt No:  TR-34- K-021529

Tesisimizde ISO 22000:2005 Gıda güvenliği sistemine uygun üretim yapılmaktadır.

GRAMAJ  400 ml  e

 

 


KULLANIMI : Birinci köpürtmede saçlarda bulunan kirlerden kurtulmak için hemen yıka durula yapılır. İkinci köpürtmede saç kökleri şampuan besinleri emmesi ve daha falza fayda sağlaması için saçlarda 2-3 dakika kadar bekletilirken aynı zamanda parmakların yumuşak uçlarıyla önden arkaya doğru (dairesel yapmayınız saç kökü kırılabilir) hafif hafif masaj yapınız. Bu hareketle kılcal damarlarda kan dolaşımı artırılır ve ürünün etkinliğini artırır.

 

Önlemler ve Uyarılar: Sizin için önerilen bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye'de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler bedeninizi olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının.


Popüler Ürünler