Ürün Detay

Formmix ekstra slim karışık bitk. çay 60 lı

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : AD BITKISS-SLİM
28,00 TL


 Listeme Ekle  Karşılaştır


İÇİNDEKİLER  Cassia acutifolia (Açlık otu(%15)) , Camellia sinensis (Yeşil çay yaprak), Ilex paraguariensis (Mate yaprak), Urtica sp.( Isırgan yaprak) , Taraxacum officinale(Karahindiba(toprak üstü)), Calluna vulgaris(Funda yaprak), Citrus limon (limon kabuğu(% 0,4)) , Aroma verici, Prunus avium(Kiraz sapı) , Rosmarinus officinalis (Biberiye yaprak) , Foeniculum vulgare(Rezene tohumu), Matricaria recutita(M.chamomilla) (Papatya çiçek), Zingiber officinale (Zencefil kök), Cinnamomum sp. (Tarçın kabuk)

 KULLANIM ŞEKLİ: Bir süzen poşeti fincanınıza koyup üzerine yeni kaynamış su ilave ederek, 3-5 dakika demleyiniz. Arzunuza göre tatlandırabilirsiniz.

Uyarı: Hamile , emziren bayanlar, böbrek hastaları ve kolit problemi olan kişilerin kullanılması tavsiye edilmez.

MUHAFAZA  Isı, ışık ve nemden koruyunuz.

EK BİLGİLER :

Menşe ülke:İthal hammaddeler kullanılarak Türkiye de üretilmiştir.  Made in Turkey , Geri Dönüşüm

Barkodu      : 8697755847138

İşletme Kayıt No:  TR-34-K-021529

Tesisimizde ISO 22000:2005 Gıda güvenliği sistemine uygun üretim yapılmaktadır.

GRAMAJ  1,5 gr x60 süzen poşet = Net  90 gr e

Önlemler ve Uyarılar: Sizin için önerilen bitkiler, yağlar, karışımlar vb. ilaç değildir. Türkiye'de ilgili kanunlara göre ilaç ve reçeteleri doktorlar düzenler, bazı bitkiler bedeninizi olumsuz etkileyebilir, doktorunuza danışmadan ağızdan alınan ürünleri uygulamamanız önerilir. Özellikle hamileler ve bebek emziren kadınlar bu konuda çok dikkatli olmalıdır, doktorunuza danışmadan bitkisel karışımları içmekten veya kullanmaktan kaçının..


Popüler Ürünler